Про сауну

Чому ми любимо лазню, баню, сауну?

Тому що це найкращий засіб від стресу, пасивне фізичне навантаження та оздоровлення всього організму.

Ми вважаємо, що ходити до сауни потрібно не тільки 31 грудня, а регулярно. Це запорука доброго настрою, гарного фізичного та морального стану. При вмілому підході у сауни практично відсутні протипокази і вона принесе тільки користь і чоловікам і жінкам, і дітям і літнім людям.

Зараз в нашій країні доступно багато форматів банного відпочинку, які походять з різних країн. Можна знайти вологий пар з невисокою температурою римських парних і турецьких хамамів, значно тепліше, але ще достатньо волого буде в руській бані і найбільшу температуру пропонують фінські сауни. Також цікавою і незвичною для українського смаку може бути японська баня офуро. Вибір є – обирайте на свій смак!

Ми пропонуємо 2 сауни фінського типу з холодним басейном або джакузі, для контрастних процедур. Перепади температури загартовують організм, поліпшують стан дихальних шляхів та в цілому позитивно впливають на імунітет людини, що допомагає успішному опору вірусним та бактеріальним інфекціям. Також регулярні відвідування сауни сприяють тренуванню серцево-судинної системи, поліпшують пружність та загальний стан шкіри, виводять шлаки та зайву вологу з організму.

Сподіваємось у вас не залишилось аргументів проти сауни і вже телефонуєте нам аби забронювати зручний час.